Мережа ЦСО ПРИВАТУМ

Мережа ЦСО ПРИВАТУМ

Центри сервісного обслуговування «ПРИВАТУМ» (оператор центрів Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРИВАТУМ», ЄДРПОУ 39281143) - це 5 років бездоганної якості.

Мережа серівсних центрів та ії авторизовані партнери на території всієї України надають послуги з:

  • технічного обслуговування (техпідтримки),
  • гарантійного ремонту техніки ремонту придбаної у нас та наших партнерів техніки,
  • післягарантійного ремонту техніки,
  • послуги з налаштування користувацької та корпоративної техніки, в тому числі, але не виключно, серверів, коммутаторів, робочих станцій і багато іншого.

Завдяки розгалуженої мережі та партнерським стосункам в кожному великому місті ми зможемо прийняти обладнання для сервісного обслуговування, Ви можете передати його нашім представникам в місті або кур’єрам, які здатні забрати обладнання навіть з вашого підприємства. За якість та безпеку обладнання несемо відповідальність ми.

Наша компанія будує довгострокові партнерства зі своїми клієнтами, грунтуючись інженерно-технічному досвіді, інноваціях та гнучких процедурах та правилах.

Головний офіс нашої компанії розташований в Києві, в комфортабельному бізнес-центрі за адресою: вулиця Хвойки, 21.

Ми постійно аналізуємо відгуки споживачів про нашу роботу, проводимо заходи по підвищенню професійного рівня співробітників.

У штат підприємства включені ІТ-фахівці та проект-менеджери, які готові надати технічну та консультаційну підтримку клієнтам на етапах планування закупівлі, підбір оптимального комплекту обладнання та його впровадження.

З повагою,
Мережа ЦСО ПРИВАТУМ